Kuchnie projekty, projektowanie kuchni

Projektowanie kuchni

Profesjonalny projekt kuchni jest podstawą wykonania użytecznego i ergonomicznego zestawu kuchennego.

Projektowanie kuchni rozpoczyna się pomiarem pomieszczenia i rozrysem położenia mebli kuchennych. Jak przy każdym etapie projektowania dobrze jest spędzić nad szkicem odpowiednio dużo czasu, tak by uniknąć wszelkich nieekonomicznych zmian w końcowym etapie pracy (powstałych głównie wskutek nieprzemyślanych strat materiałowych i zwiększonego nakładu pracy stolarzy).

Dopuszczamy 3 następujące schematy tworzenia projektu mebli kuchennych:

1. OD PODSTAW

Podczas wizyty u zamawiającego, następuje pomiar pomieszczenia i omówienie podstawowych elementów kuchni począwszy od instalacji, AGD, rodzaju blatów i frontów, a skończywszy na detalach zestawu kuchennego.
Jeśli kuchnia nie jest duża i skomplikowana, wstępny zarys można wykonać na miejscu, u klienta. W przypadku kuchni średnich i dużych, projektowanie jest bardziej czasochłonne, ponieważ wymaga odpowiedniego dopasowania wielu elementów.
Ostateczny projekt kuchni powstaje dzięki wykonaniu komputerowej wizualizacji zestawu kuchennego i pomieszczenia oraz jego stopniowym, uzgadnianym z klientem modyfikacjom.

2. Z WŁASNYM SZKICEM

Zamawiający przesyła na adres mailowy naszej firmy zwymiarowane rzuty pomieszczenia z sugerowanym układem instalacji i ewentualnymi wytycznymi dotyczącymi szafek. W wyniku wspólnej dyskusji dotyczącej wyboru materiałów, konkretnego układu i całościowej koncepcji pomieszczenia pod meble kuchenne, powstaje ostateczny (komputerowy) projekt kuchni.

3. Z WŁASNYM PROJEKTEM

Zdarza się, iż klient posiada gotowy projekt kuchni.
Przesłanie go nam oraz precyzyjne określenie jak największej liczby szczegółów szafek pozwoli przygotować kompletny kosztorys wykonania mebli.
Oczywiście możliwe jest wprowadzenie modyfikacji nawet do takiego gotowego projektu.
projekty mebli kuchennych na wymiar

Wybrane (wykonane przez STOKAN) projekty kuchni:

projektowanie kuchni - żywiec
bielsko-biała kuchnie meble do kuchni, pszczyna kuchnie na wymiar pszczyna projekty mebli kuchennych meble kuchenne czechowice najtańsze kuchnie w czechowicach piękne kuchnie na zamówienie
projekty kuchni na zamówienie żywiec najtańsze kuchnie na wymiar projekty kuchni na zamówienie żywiec najtańsze kuchnie na wymiar tanie kuchnie na wymiar projekty kuchni - bielsko-biała mała kuchnia w bloku
bezpłatny projekt kuchni przez internet najtańsze kuchnie w bielsku-białej kuchnie w cenach promocyjnych projekty mebli kuchennych: kraków meble kuchenne w żywcu wykonywanie kuchni, bielsko-biała kuchnie na zamówienie kraków